Azmi Özkan Kimdir?

 •  

  AZMİ ÖZKAN
  Kişisel Gelişim ve Yönetim Danışmanı

  azmi-ökan1

             

       1974 Ankara doğumlu olan Azmi Özkan, 1999 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında “Daha başarılı nasıl olabilirim?” sorusunun cevabını bulmak için, öğrencilik yıllarını kitap okuyarak ve kişisel gelişim eğitimlerini alarak geçirdi. 1999 yılında NLP( Neuro  Linguistic Programming) ile tanıştı ve NLP’nin kendi üzerindeki olumlu etkilerini görünce (NLP’nin değiştirme ve geliştirme gücünü) bir hazine bulduğunu anladı.

            Sırasıyla “INLPTA’dan (Wyatt Woodsmall’ın başkanı olduğu merkezi Washinton da bulunan Dünya NLP Eğitmenleri Derneği’den), NLP Practitioner, NLP Master Practitioner, NLP Tranier, NLP Master Tranier A”eğitimlerini ve yetki belgelerini aldı.

   

  DYNAMIC COMMUNICATION’dan NLP Business ve Hipnoz Practitioner eğitimlerini aldı.

           İnsan Danışmanlıktan ;

  • Regresyon Terapisi Practitioner,
  • Regresyon Terapisi Master Practitioner,
  • EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği) practitioner  eğitimlerini aldı.
  • Hasan Kalyoncu Üniversitesin den  Aile Danışmanlığı eğitimini aldı.
  • Merkezi Washington da bulunan Wellness Institute den Kalp Merkezli Terapi 1.basamak eğitimini aldı.

  Halen Ufuk Üniversitesin de master programına devam etmektedir.

          Arkadaşlarıyla kurmuş olduğu Beyaz Sayfa Danışmanlık merkezinde 2001 yılından itibaren sayısı binleri aşan kişilerin unuttukları başarı, güç, mutluluk ve huzur duygularını yeniden yaşamalarına katkıda bulundu.

  Daha sonrasında Amerika’da ki meslektaşları ile çalışma ve orada ki yeni teknikleri öğrenmek için Florida’ya gitti.

  Yurda döndükten sonra eğitim kurumlarına, iş dünyasına ve bireylere  kişisel gelişim ve yönetim danışmanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

  Danışanlarına verdiği hizmetlerde şimdiye kadar aldığı tüm bilgi ve becerileri kullanarak,zihin ve beden uyumu, zihni yeniden programlama, çocuk gelişimi , aile içi iletişim, kaliteli yaşam,çekingenlik, sınav kaygısı, korkular, madde bağımlılıkları, beslenme alışkanlıkları gibi konularda hizmet vermektedir.

 • Sertifikalar